Telefon: 05398642380
info@starlineyapi.com
 

Kurumsal

Home » Kurumsal

Star Line Yapı Hakkımızda

Firmamız inşaat ve yapı dekorasyon alanında hizmet vermektedir. İnşaat uygulamalarımızda her türlü iç ve dış dekorasyon çalışmaları yapan firmamız, anahtar teslim işlemlerinizi en kısa ve belirlenen sürede teslim etmektedir.

Star Line Yapı; tüm inşaat ve dekorasyon işlerinizin tamamını deneyimli ve yılların ustalarıyla projelendirir, monte eder ve döşeme işlerini kalite olarak yapmaktadır. Temel Amacımız; Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve iş ahlakımız ile müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmakla beraber, kurulduğumuz günden bu yana uygun fiyat ve müşteri memnuniyetiyle hizmet vermekteyiz.

Star Line Yapı, mobilyada değerli müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap veren firmamız bugüne kadar yaptığı işlerde en iyi referans sağlamıştır. Müşterilerini Star Line Yapı ailesi çatısı altında toplamıştır.

Star Line Yapı, üretici olmanın vermiş olduğu avantajla müşterilerimizin dilediği mobilyayı renk,ölçü,tasarım gibi standartları gözetmeksizin evlerine ve isteklerine göre yapmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz halinde veya iş yerimize gelerek hali hazır ürünlerimizi alabilir veya isteklerinize göre üretim talep edebilirsiniz.